Rychlé vyhledávání
Newsletter Odhlásit odběr

YOPE přírodní hypoalergenní mýdlo pro dětí

Kód: Yope3
Výrobce: YOPE
Záruka: Nevztahuje se
Dostupnost: Skladem

YOPE - přírodní hypoalergenní mýdlo pro dětí (400ml)

230 Kč

Popis

PŘÍRODNÍ HYPOALERGENNÍ MÝDLO PRO DĚTÍ.

TRÍ DRUHY:

- KOKOS A MÁTA

Tekuté mýdlo na ruce se sladkou vůní kokosu a svěžími tóny máty má hypoalergenní složení a je vhodné pro děti od 3 let. Veselý obal se bude krásně vyjímat na každém umyvadle a zpříjemní vašim dítkům mytí rukou. Mýdlo má šetrné složení, díky kterému dokonale umyje pokožku bez začervenání nebo pocitů pnutí.

Mýdlo Yope obsahuje pouze šetrné tenzidy získané z kokosového oleje, které jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou jemně zbaví nečistot. Složení mýdla je obohacené o šťávu z Aloe vera a kyselinu levulovou, které předcházejí podráždění pokožky. Ty vynikají svými antimikrobiálními a zklidňujícími účinky, podporují hydrataci a zanechají ruce krásně heboučké.

- MĚSÍČEK

Uklidňující vůně měsíčku a veselý obal s motivem myšky charakterizuje tekuté mýdlo pro děti od Yope. Má hypoalergenní složení vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Dětské ručičky dokonale zbaví nečistot, aniž by je podráždilo. Navíc je jemně provoní a podpoří jejich hydrataci, aby po umytí nebyly vysušené.

Barevný obal tekutého mýdla s měsíčkem si děti ihned získá a zpříjemní jim každodenní mytí rukou. Mýdlo obsahuje pouze šetrné tenzidy a díky tomu je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou jemně zbaví nečistot. Složení mýdla je obohacené o šťávu z Aloe vera a kyselinu levulovou, jež brání nežádoucímu podráždění pokožky. Ty stejně jako výtažek z měsíčku vynikají svými antimikrobiálními a zklidňujícími účinky, podporují hydrataci a zanechají ruce krásně heboučké.

- JASMÍN 

Tekuté mýdlo od Yope s božskou vůní jasmínových květů je vhodné i pro jemnou pokožku vašich malých pokladů. Ve veselém obalu s motivem sovy ukrývá šetrné ingredience, které se postarají o dokonalou očistu drobných zapatlaných ručiček a bez podráždění.

Barevný obal tekutého mýdla s jasmínem si děti ihned získá a zpříjemní jim každodenní mytí rukou. Mýdlo obsahuje pouze šetrné tenzidy, získané z kokosového oleje jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou jemně zbaví nečistot. Složení mýdla je obohacené o šťávu z Aloe vera a kyselinu levulovou, jež brání nežádoucímu podráždění pokožky. Ty vynikají svými antimikrobiálními a zklidňujícími účinky, podporují hydrataci a zanechají ruce krásně heboučké.

 

 

Mýdla Yope KIDS obsahují minimálně 94 % přírodních surovin, které jsou jen minimálně zprocesované.

 

Neobsahují parabeny, silikony, umělá barviva či konzervanty ani SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate) běžné v konvenčních mýdlech, ba nezřídka i v mýdlech přírodních. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO).

 

Balení: 400ml

 

Nepodceňujte mytí rukou!

 

 

 

 Back to top
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací