Rychlé vyhledávání
Newsletter Odhlásit odběr

YOPE přírodní krém na ruce (98 % přírodních surovin)

Kód: Yope2
Výrobce: YOPE
Záruka: Nevztahuje se
Dostupnost: Skladem

YOPE - přírodní krém na ruce s vysokým podílem přírodních olejů, vitamín E a bambuckého másla.

230 Kč

Popis

PŘÍRODNÍ KRÉM NA RUCE.

TRÍ DRUHY:

- ŠALVĚJ A ZELENÝ KAVIÁR

- ČAJ A MÁTA

- ZÁZVOR A SANTALOVÉ DŘEVO

 

Přírodní krém na ruce s vysokým podílem přírodních olejů, vitamín E a bambuckého másla pro rychlou regeneraci suché pokožky. Je perfektní pro každodenní péči o citlivou, suchou a podrážděnou pokožku. 

 

Obsažený arganový, kokosový a olivový olej pokožku posilují a vyživují. Vitamín E zpomaluje známky stárnutí a chrání před volnými radikály. Bambucké máslo pak zabraňuje rychlému odpařování vody z vrchních vrstev pokožky, čímž se vyhnete pocitu suchých rukou. 

 

Krémy na ruce Yope obsahují minimálně 98 % přírodních surovin, které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahují parabeny, silikony, umělá barviva či konzervanty. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO) a palmový olej.

 

Produkty Yope byly navrženy z vášně pro originální a přírodní produkty i pro krásné a inovativní vůně. Produkty Yope jsou vytvořeny tak,aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Žádné produkty Yope neobsahují živočišné suroviny a ani nebyly testovány na zvířatech a jsou tak vhodné pro vegany.

 

 

 

YOPE Tekuté mýdlo s TGA formulí

YOPE - tekuté mýdlo s TGA formulí (šalvěj a zelený kaviár, čaj a máta, zázvor a santalové dřevo) - 500ml

Cena: 230 Kč


Back to top
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací